Бібліотечний урок «Книга – маленьке віконце, а через нього весь світ видно»

11.26.201526 листопада 2015 року

У рамках традиційної співпраці Педагогічного інституту з бібліотекою ім. В. Маяковського 26 листопада студенти першого і третього курсів напряму підготовки «Дошкільна освіта» провели бібліотечний урок «Книга маленьке віконце, а через нього весь світ видно» для дітей першого класу 327 школи.

Діти із захопленням слухали історію походження книги, активно відгадували загадки і розповідали про власні домашні бібліотеки.  Приємною несподіванкою для дітей став перегляд мультфільму «Літаючі книги містера Морісса».  А на завершення діти отримали цікаву розмальовку та солодкий подарунок.

Нагородою для майбутніх вихователів були щирі посмішки дітлахів, їх сяючі обличчя. Безцінний досвід першого проведеного уроку назавжди залишиться теплим , яскравим спогадом у серцях студентів.