Семінар «Формування емоційного інтелекту дітей дошкільного віку засобами природи»

11.26.201525 листопада 2015 року

25 листопада 2015 року у Будинку природи відбувся семінар «Формування емоційного інтелекту дітей дошкільного віку засобами природи».
Спільний захід було здійснено за участю Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київради (КМДА) Комунальне підприємство «Київський міський Будинок природи», Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) та кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту КУ ім. Бориса Грінченка.
Учасниками семінару стали методисти та вихователі дошкільних закладів, представники наукових, державних природоохоронних установ, студенти 5-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта».
Модератори семінару:
Машовець Марина Анатоліївна, заступник директора з навчально-методичної роботи Педагогічного інституту КУ ім.Б.Грінченка, кандидат педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти. Тема виступу «Емоційний інтелект як основа реального світосприйняття»
Бєлєнька Ганна Володимирівна, заступник директора з наукової роботи Педагогічного інституту КУ ім.Б.Грінченка, доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти. Тема виступу «Шляхи формування емоційного інтелекту у період дошкільного дитинства»
Половіна Олена Анатоліївна доцент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту КУ ім.Б. Грінченка, кандидат педагогічних наук. Тема виступу «Природа як засіб формування емоційної сфери».
Під час проведення семінару були використані інтерактивні методи роботи з аудиторією: вирішення ситуацій тематичного спрямування, візуалізацію емоційних станів, руханки тощо. Така співпраця є яскравою ілюстрацією науково-методичного супроводу вихователів столичних ДНЗ, що здійснюється викладачами кафедри дошкільної освіти щоквартально впродовж 4-х років, а також є чудовим інструментом для підвищення навчальної мотивації студентів спеціальності «дошкільна освіта».