Науково-методичний семінар «Науковий доробок професорсько-викладацького складу Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка»

11.19.201518 - 19 листопада 2015 року

18 та 19 листопада 2015 року Радою молодих вчених Педагогічного інституту було проведено науково-методичні семінари

для членів Студентського наукового товариства та студентів-магістрантів денної форми навчання спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта»

У семінарах взяли участь члени кафедр Педагогічного інституту, а саме: кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін (Бондаренко Г.Л., Дубовик С.Г., Нечипоренко К.П.); кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін (Волинець К.І., Ващенко О.М., Вишнівська Н.В.); кафедри дошкільної освіти (Бєлєнька Г.В., Машовець М.А., Гавриш Н.В., Половіна О.А., Мельник Н.І.); кафедри педагогіки та психології (Голота Н.М.); кафедри іноземних мов і методик їх навчання (Кошарна Н.В.).

Викладачі представили результати своєї наукової роботи (організація та участь у Міжнародних і Всеукраїнських науково-практичних конференціях, круглих столах, тренінгах, науково-практичних семінарах, публікації, підручники, посібники тощо) та здобутки студентів (призові місця у Всеукраїнській олімпіаді з педагогіки, конкурсі студентських наукових робіт, публікації тощо).

У другій частині семінару студенти познайомились із різними наукометричними базами даних та особливостями структури і змісту статей, опублікованих у наукових виданнях, а також набули практичних навичок використання матеріалів інституційного репозиторію та бази EBSCO.