Круглий стіл «Сучасні технології навчання як перспектива розвитку навчального закладу»

11.19.201519 листопада 2015 року

19 листопада 2015 року у приміщенні Педагогічного інституту Студентським науковим товариством Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено круглий стіл із теми: «Сучасні технології навчання як перспектива розвитку навчального закладу».

З вітальним словом до учасників круглого столу виступили директор Педагогічного інституту Юрченко В.І. та заступник директора Інституту мистецтв з наукової роботи Зінська Т.В.

На заході були присутні студенти з усіх структурних підрозділів та представники Ради молодих вчених. В ході жвавої дискусії було виокремлено найбільш ефективні методи співпраці викладачів зі студентами, пропозиції проведення майстер-класів з даної тематики на базі структурних підрозділів, а також заплановано організацію тренінгу для членів СНТ з метою налагодження міжінститутських зв'язків.