Свято першокурсників "Ось ми які!"

11.17.2015 copy copy17 листопада 2015 року

17 листопада 2015 року– в день, коли традиційно відзначають День студента, в нашому Університеті відбулося яскраве свято "Ось ми які"!
У
гала-концерті студенти-першокурсники кожного інституту представили найяскравіші виступи, виявивши оригінальність, креативність, цілеспрямованість, впевненість. Педагогічний інститут представив різножанрові виступи. Студенти-першокурсники пройняли глядачів зворушливою атмосферою гімнастичного номера, підняли настрій запальним танцем та разом з усіма переглянули старі фотографії під супровід майстерно виконаної Євгенієм Кротовим однойменної пісні.

Щиро дякуємо всім, хто підтримав нас!

До Свята за вагомі здобутки в навчанні, особистий внесок у розвиток студентської громади, творчий підхід до реалізації місії та візії Університету студенти-грінченківці отримали подяки Ректора.

Окреме дякую за смачний солодкий приз!