Міжнародний день студента

11.17.201517 листопада 2015 року

17 листопада 2015 року студентська молодь відзначає Міжнародний день студента. Туманний ранок сьогоднішнього святкового дня був розцвічений щирими посмішками юнаків і дівчат, які поспішали на пари. На вході їх зустрічали привітаннями та несподіваною пропозицією залишити свій підпис з побажаннями на так званому «історичному полотні студентських автографів». Всі із задоволенням виконували прохання! Великий білий аркуш наповнювався креативними малюнками, вітаннями та різнокольоровими підписами! До акції долучилися дирекція Педагогічного інституту та викладачі, які згадували свої студентські роки. Цей історичний документ буде збережено для наступних поколінь студентів-грінченківців! Щиро вітаємо зі святом!