Вручення дипломів спеціалістам та магістрам спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта»

12.11.201512 лисопада 2015 року

12 листопада 2015 року в Педагогічному інституті відбулося Свято з нагоди вручення дипломів спеціалістам та магістрам спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» заочної форми навчання. Вчорашні студенти сьогодні стали дипломованими фахівцями своєї справи, розумними, цілеспрямованими і талановитими  "початківцями" та "дошкільниками".

Щиро дякуємо всім, хто завітав на наше Свято: студентам, педагогам, Вченій раді інституту, батькам, чоловікам і дітям наших випускників. Випускникам-2015 бажаємо наснаги та терпіння, прагнення до здобуття найвищих вершин професійної діяльності. Нехай на кожній з обраних вами доріг вас завжди супроводжує удача!