Екскурсія до парку "Олександрія"

06.20.201520 червня 2015 року

У суботу 20 червня 2015 р. колектив кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін відвідали Дендропарк «Олександрія» у місті Біла Церква. Парк «Олександрія» було засновано в 1793 році коронним гетьманом Франциском-Ксаверієм Браницьким і названо на честь його дружини.

Під час екскурсії відвідали Великий луг, з якого на 20 км розпорошені мережі алей, прикрашені парковою архітектурою і скульптурою (Романтичні руїни, Китайський міст, Джерело Лева), мали змогу насолодитися чарівністю інструментальної музики на території колонади, помилуватися парковими мармуровими скульптурами, посидіти і помріяти під тінню столітніх дерев...

Усі залишилися задоволені від екскурсії, сповнені позитивними враженнями, приємним спілкуванням на лоні природи.