Захист магістерських робіт студентами денної форми навчання спеціальності 8.01010201 «Початкова освіта»

06.22.201522 червня 2015 року

22 червня 2015 року в Педагогічному інституті відбувся захист магістерських робіт студентами денної форми навчання спеціальності 8.01010201 «Початкова освіта».
        Державна комісія під головуванням Лідії Олексіївни Хомич – доктора педагогічних наук, професора, заступника директора Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України з науково-експериментальної роботи відзначила різноплановість тематики магістерських досліджень, які є актуальними для розвитку професійної освіти та методик навчання в початковій школі.
          Під час публічного захисту основних результатів проведених наукових розвідок магістранти продемонстрували високий рівень фахової підготовки. Всі виступи супроводжувалися мультимедійними презентаціями. Відповідаючи на запитання членів комісії, студенти довели свою професійну компетентність і творчий підхід до написання магістерських досліджень, які отримали позитивні оцінки.
            Вітаємо студентів-магістрантів і бажаємо подальших наукових успіхів!