Відкрита лекція Іванюк Г.І.

05.30.201529 травня 2015 року

Доброю традицією кафедри педагогіки і психології є проведення професорами, викладачами відкритих лекцій, семінарських занять.

29 травня 2015 року Ганна Іванівна Іванюк, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і психології провела відкриту лекцію з теми: «Особистісно-професійний вимір методики викладання педагогічних дисциплін» для студентів спеціальності «Початкова освіта», ОКР «Магістр».

Лекція викликала жвавий інтерес студентів і викладачів. Уміле поєднання наукової та практичної складових, створення умов педагогічної взаємодії викладача і студентів, реалізація проблемного та діалогічного підходів дає підстави говорити про лекцію нового покоління.

В обговоренні лекції брали участь не лише викладачі, а й магістрант. Присутні високо оцінили науково-методичний рівень лекції.