Науково-практична конференція «НАУКА. МОЛОДЬ. ЕКОЛОГІЯ»

05.13.2015 copy13 травня 2015 року

13 травня 2015 року в рамках фестивалю науки кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін у Педагогічному інституті відбулась студентська науково-практична конференція «НАУКА. МОЛОДЬ. ЕКОЛОГІЯ»

На конференції розглядалися екологічні проблеми сьогодення,тенденції та перспективи розвитку екологічної освіти та виховання, шляхи співробітництва з різними екологічними організаціями, досвід упровадження і практичного використання новітніх освітніх технологій при засвоєнні екологічних знань, сучасні погляди, ідеї та гіпотези щодо екології майбутнього.

В рамках конференції працювали секції: «Екологічні проблеми сьогодення» та «Екологія майбутнього: гіпотези та ідеї». Учасники семінару працювали в режимі освітнього дискурсу, на якому задавалися проблемні, запитання відбувався конструктивний діалог, що дозволило окреслити перспективи розвитку екологічної освіти в Україні. \