Практичне заняття з дисципліни «Методика навчання освітньої галузі «Математика»»

05.13.201513 травня 2015 року

13 травня 2015 року о 1300 в рамках фестивалю науки кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін було проведено практичне заняття з дисципліни «Методика навчання освітньої галузі «Математика»» зі студентами ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» викладач: кандидат педагогічних наук Данієлян А.Я. Тема: «Методика розв’язування простих задач».

Студенти активно, креативно, емоційно працювати протягом пари, висловлювали свої думки, узагальнювали свої знання та вміння малювали, писали методичний диктант, оцінювали власні досягнення та враження.

На відкритому заняті були присутні Юрченко В.І. – директор інституту, Волинець К.І. – завідувач кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін та викладачі кафедри початкової освіти та методик початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін та кафедри дошкільної освіти.

Найбільш високу оцінку отримали метод інтерактивних подвійних карток, методичний диктант з миттєвою перевіркою, гра «Way, way, way», рефлексивний метод «Острови», мозковий штурм, ранжування. Студенти із захопленням працювали в групах, зображували символьним малюнком різні етапи роботи над задачами, перевіряли роботу сусідів, формулювали методичні рекомендації собі. Важливою характеристикою проведеного заняття є його практична спрямованість насичена сучасними активними методами роботи. Наприкінці заняття всі учасники обирали острів, назва якого відповідає власним почуттям. «Радість», «Задоволення», «Відкриття» та «Захоплення», що дозволяє підтвердити високу оцінку проведеного заняття.