Науковий диспут «Повинен-повинні»

05.14.201514 травня 2015 року

14 травня 2015 року в рамках фестевалю науки в Педагогічному інституті кафедрою дошкільної освіти було проведено науковий диспут «Повинен-повинні: професійні очікування». Модератором заходу були: Половіна О.А доцент, к.пед.н., Ліннік Олена Олегівна, доцент, к. пед. н.

У диспуті взяли участь студенти ОКР «Спеціаліст», «Магістр» напряму підготовки «Дошкільна освіта» і викладачі кафедри дошкільної освіти. Між сторонами навчального процесу зав’язалась дискусія про очікування студентів та викладачів один від одного. Обговорення відбувалось в атмосфері емоційного піднесення; наприкінці дискусії сформульовано взаємні очікування щодо організації спільного освітнього середовища. Диспут допоміг викладачам та студентам краще зрозуміти позицію опонента.