Участь Педагогічного інституту в родинному святі «Щаслива родина – успішна країна»

05.15.2015 copy15 травня 2015 року

15 травня 2015 року викладачі кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін І.Г. Толубко, Л.А. Порядченко, С.Г. Дубовик узяли активну участь в організації та проведенні Родинного свята, організованого Київським університетом імені Бориса Грінченка з нагоди Дня сімї. Активними учасниками свята стали студенти Педагогічного інституту спеціальності «Початкова освіта» і молодші школярі спеціалізованої школи № 252 з поглибленим вивченням української мови і літератури імені Василя Симоненка.

Діти з величезним задоволенням брали участь у бесідах про українські народні сімейні традиції та кружляли в українських таночках. У межах свята було також проведено майстер-клас і організовано ігротеку для учнів початкової школи.