«Мамо моя, рідна і єдина, ластівко добра і теплоти…»

05.14.2015 copy14 травня 2015 року

Щороку у другу неділю травня світова спільнота відзначає надзвичайно чарівне свято – Міжнародний день Матері.

Продовжуючи добру традицію, студенти Педагогічного інституту спільно з колективом бібліотеки ім. В.Маяковського 14 травня 2015 року запросили учнів початкових класів з російською мовою навчання загальноосвітньої середньої школи № 137 до участі у літературно-музичній композиції «Мамо моя, рідна і єдина, ластівко добра і теплоти…».

Разом із куратором Анастасією Олександрівною Коробковою студенти ознайомили присутніх з історією цього дня, представили віршовані твори і пісенні подарунки, дарували радість і щирі посмішки.

Приємно здивували усіх і дітлахи – самостійно декламували вірші, які кожен вчив для своєї матусі. А їм, у свою чергу, пощастило просто поспілкуватись із дівчатами-студентами, погортати та почитати книжки, ознайомитись із виставкою творів до Дня Матері.