м. Київ, бул. І. Шамо 18/2, каб318

Цимбалюк Світлана Миколаївна

Викладач кафедри

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

«Іноземна мова (англійська)», «Лінгвокраїнознавство»

Освіта:

2022 – нині - Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. Аспірантура (011 Освітні, педагогічні науки). Тема дисертаційного дослідження: «Особливості діяльності центрів академічного успіху в університетах США».

2015 - 2017 – Київський національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова. Факультет іноземної філології. Спеціальність: мова та література. Професійна кваліфікація: викладач англійської мови, вчитель німецької мови та літератури.

2011 - 2015 – Житомирський педагогічний університет імені І.Франка. Інститут іноземної філології. Спеціальність: філологія (мова та література). Професійна кваліфікація: вчитель англійської мови та літератури.

2008 – 2012 – Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я. Франка. Спеціальність: початкова освіта. Професійна кваліфікація: вчитель початкових класів.

Досвід роботи:

Лютий 2024 – нині - Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. Викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Факультету педагогічної освіти.

Лютий 2023 – лютий 2024 – Київський національний університет технологій та дизайну, викладач іноземної мови.

Січень 2021 – 2023 – Київський фаховий коледж прикладних наук, викладач іноземної мови.

Стаж педагогічної роботи у ЗВО ІІІ – ІV рівнів акредитації – 1 рік

Професійний і науковий інтерес