Онлайн-лекція сучасної дитячої письменниці, перекладачки, дослідниці дитячої і підліткової літератури, лауреатки літературних конкурсів –  Оксани ЛУЩЕВСЬКОЇ

3 02 05  27 квітня 2022 року

27 квітня 2022 року для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта, 012 Дошкільна освіта Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка в межах викладання навчальних дисциплін «Рідномовна освіта: Дитяча література з методикою навчання» (Викладачі: Людмила Нежива, професор кафедри початкової освіти; Світлана Паламар, доцент кафедри початкової освіти), «Дитяча література та розвиток мовлення дітей дошкільного віку» (Викладач: Марина Науменко, кафедра дошкільної освіти) відбулася гостьова онлайн-лекція Оксани Лущевської – сучасної дитячої письменниці, перекладачки, дослідниці дитячої і підліткової літератури, лауреатки літературних конкурсів «Золотий лелека», «Смолоскип», «Гранослов», «Напишіть про мене книжку». Співорганізатором зустрічі була вчитель української мови та літератури Світлана Кондратюк, яка забезпечила діалог учнів 5 класу гімназії №136 м. Києва з письменницею.

Під час лекції студенти та учні поринули у світ літературної творчості Оксани Лущевської, ознайомилися з виданнями сучасної дитячої письменниці, прослухали неопубліковану п’єсу для дітей «Триматись за руки, кузинко», мали можливість поспілкуватися з талановитою літераторкою. На лекції йшлося й про те, що читати дітям, поки триває війна, і на якому сайті знайти цікаві книжки.

Дякуємо Оксані Лущевській за змістовну, цікаву, емоційну розповідь про свою літературну творчість й сучасні книжки для дітей.

1_02_05.jpg2 02 05