Профорієнтаційний онлайн-захід зі студентами випускних груп спеціальності «Початкова освіта» Фахового коледжу «Універсум»

Слайд129 березня 2021 року

29 березня 2021 року відповідно до плану проведення профорієнтаційної роботи в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся профорієнтаційний онлайн-захід зі студентами випускних груп спеціальності «Початкова освіта» Фахового коледжу «Універсум».

Під час  онлайн-заходу студенти випускних груп Фахового коледжу були ознайомлені з Освітньо-професійною програмою 013.00.01 Початкова освіта (скорочена програма підготовки),  поінформовані про особливості вступної компанії у 2021 році на спеціальність «Початкова освіта» та родзинки освітнього процесу в Педагогічному інституті  Київського університету імені Бориса Грінченка тощо.

Модератори: Савченко Ю. Ю. – заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, Бондаренко Г. Л. – завідувач кафедри початкової освіти;  Широков Д. Л..– студент спеціальності «Початкова освіта».

Слайд 2 2