Виробнича (управлінська) практика в Управлінні освіти Дніпровського району м. Києва

1.Управлінська практика 21.09.20  21 вересня 2020 року

Із 21 вересня 2020 року розпочалася  виробнича (управлінська) практика студентів Педагогічного інституту другого (магістерського) освітнього рівня спеціальності «Початкова освіта» в Управлінні освіти Дніпровського району м. Києва, зокрема Районному науково-методичному центрі (РНМЦ). Упродовж першого  тижня директор РНМЦ Кучменко Н. В. та методист із навчальних предметів початкової школи  Васильєва Н. В ознайомили   магістрантів із положенням  про РНМЦ та його структурою, схарактеризували напрями роботи  та особливості діяльності  у системі загальної середньої освіти Дніпровського району міста Києва.

Окрім того,  студенти-магістранти проаналізували  особливості організації, управління і здійснення методичного супроводу освітнього процесу в початковій освіті відповідно до вимог нормативно-правових документів у галузі початкової освіти;  з’ясували особливості здійснення супервізії  як інструменту професійної підтримки та професійного розвитку, що передбачає комплекс заходів із навчально-методичного супроводу педагогічних працівників закладів  початкової освіти в умовах реалізації завдань Нової української школи.