Виїзне практичне заняття з «Інформатичної та технологічної освіти»

05 03 2020 3 03 березня 2020 року

03 березня 2020 року на базі Державного політехнічного музею при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося практичне заняття з теми: «Історія комп’ютерної техніки та програмного забезпечення» для студентів І курсу спеціальності 013 «Початкова освіта» з дисципліни «Інформатична та технологічна освіта з методикою навчання: Інформатика з методикою».

Під час заняття студенти відвідали та проаналізували виставки «Електроніка», «Телекомунікації», «Інформатика». познайомилися з різними комп’ютерними епохами, історією програмного забезпечення, впливом українських винахідників на розвиток комп’ютерної науки і техніки в Україні та світі.

Модератор: Шкуренко О. В. – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти