Виїзне практичне заняття

10 12 20 1  10 грудня 2019 року

10 грудня 2019 року на базі Музею історичних коштовностей України відбулося виїзне практичне заняття в межах дисципліни «Основи суспільствознавства з методикою навчання» та «Методика навчання освітньої галузі «Здоров’я і фізична культура» для студентів 4 курсу, ПОб-1-16-4.0д. та ПОб-2-16-4.0д. денної форми навчання, спеціальності 013 «Початкова освіта».

Для студентів була проведена екскурсія-лекція, що відбулася у Музеї історичних коштовностей України. У ході виїзного практичного заняття студенти мали змогу ознайомитися з цікавими експонатами, ексклюзивними прикрасами та особливостями їх виготовлення; історичними та духовними книгам.

Мета заходу - ознайомити студентів з особливими техніками створення історичних коштовностей на території України.

Модератори: Шпіца Р.І. - кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти; Сакалюк О.П.- кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти