Виїзне практичне заняття з дисципліни "Основи суспільствознавства з методикою навчання"

13 11 19 1 13 листопада 2019 року

13 листопада 2019 року на базі Музею книги і друкарства України відбулося виїзне практичне заняття в межах дисципліни "Основи суспільствознавства з методикою навчання" для студентів 3 курсу, ПОб-1-17-4.0д. та ПОб -2-17.4.0д. денної форми навчання, спеціальності 013" Початкова освіта".

Для студентів була проведена екскурсія, що відбулася у Музеї книги та друкарства України. У ході виїзного практичного заняття студенти мали змогу ознайомитися з цікавими експонатами, ексклюзивними книгами та особливостями їх виготовлення.

Мета заходу - ознайомити студентів з особливостями створення вітчизняної книги та друкарства.

Модератори: Шпіца Р.І. - кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти