Практичне заняття з теми: «Історія комп’ютерної техніки та програмного забезпечення»

01 11 19 1 01 листопада 2019 року

01 листопада 2019 року на базі «Software and computer museum» відбулося практичне заняття з теми: «Історія комп’ютерної техніки та програмного забезпечення» для студентів ІІ курсу, груп ПОб-1-18-4.0д, ДОб-2-18-4.0д денної форми навчання, спеціальності 013 «Початкова освіта».

Мета виїзного заняття - перегляд виставки «Show me your soft», ознайомитися з різними комп’ютерними епохами, історією програмного забезпечення, впливом жінок на розвиток комп’ютерної індустрії тощо. Під час практичного заняття студенти мали змогу «поспілкуватись» з роботом Jibo.

Модератор: Шкуренко О. В. – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти.