Інтерактивне онлайн заняття: «Із Грінченком у серці: від студента до студента»

3 10 12   03 грудня 2021 року

03 грудня 2021 р. в рамках Грінченківської декади здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП 011.00.01 "Педагогіка вищої школи"  провели для  магістрантів  5 курсу спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта»  інтерактивне онлайн заняття: «Із Грінченком у серці: від студента до студента».  Учасники зустрічі дізналися багато цікавої інформації про життя і творчість Бориса Грінченка. Інтерактивне спілкування студентів торкнулось таких цікавих тем: "Правда-неправда про життя й творчість Бориса Грінченка", "Колесо творів Бориса Грінченка", "Дописи про Б. Грінченка у соціальній мережі Facebook". Учасники заходу у новому інтерактивному форматі продовжили вивчення невичерпної спадщини Бориса Грінченка.