Веб-квест «Таємниці Педагогічного»

квест 7 5 жовтня 2021 року

05 жовтня 2021 року до Дня Педагогічного інституту на базі Центру самопізнання і саморозвитку Педагогічного інституту викладачами кафедри педагогіки та психології проведено  Веб-квест «Таємниці Педагогічного».

Кожна з команд-учасниць демонструвала знання символів,  корпоративної культури, особливостей організації освітнього процесу Педагогічного інституту.  Для  розгадування  онлайн кросвордів, виконання вправ, ребусів, творчих завдань учасники здійснювали пошук інформації на сторінках сайту Педагогічного. Надзвичайно позитивна та весела атмосфера  супроводжувала захід, даруючи щирі емоції та гарний настрій. Дякуємо всім за активність! Зі святом!

Модератори: Куземко Л.В., к.п.н., доцент кафедри педагогіки та психології; Січкар А.Д., к.п.н., доцент кафедри педагогіки та психології

квест 2

квест 3