Семінарське заняття  з навчальної  дисципліни "Педагогіка: Педагогічне партнерство"

НМР 28.09.2021  28 вересня 2021 рік

Професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки та психології успішно проводить заняття як в аудиторіях, так і дистанційно. А для здібних і творчих студентів дистанційне навчання не перешкода, а досвід в онлайн спілкуванні, самостійності та партнерської взаємодії.  Зокрема на семінарському занятті  з навчальної  дисципліни "Педагогіка: Педагогічне партнерство" студенти 2 курсу спеціальності "Початкова освіта" обговорювали вплив соціального партнерства на розвиток школи, ділилися цікавими ідеями та корисними рекомендаціями, використовуючи для наочності спільний файл сервісу Google Jamboard (викладач - Куземко Л.В., к.п.н., доцент кафедри педагогіки та психології).

Партнерство, повага та позитивна атмосфера - це і є мотивація для особистісно-професійного становлення  вчителів початкових класів нової генерації і дистанційна освіта цьому не завадить!

НМР 28.09.2021