Настановча конференція з виробничої практики (ранній вік) для студентів 4 курсу спеціальності "Дошкільна освіта"

НМР 10.09.2021 10 вересня 2021 рік

Професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки та психології успішно поєднує традиції та інновації в освіті. У результаті  такого поєднання змінюється і формат  проведення настановчої конференції з виробничої практики (ранній вік) для студентів 4 курсу спеціальності "Дошкільна освіта". Проведена онлайн зустріч враховує потреби сучасних студентів, економить час, є безпечною і, безперечно, так само продуктивною і пізнавальною як завжди.

Студенти ознайомилися зі завданнями практики, що розробленні з урахуванням  сучасних вимог дошкільної освіти, є творчими та передбачають партнерську взаємодію студентів-практикантів із педагогічним колективом, батьками вихованців та за активної участі дітей раннього віку. Бажаємо студентам творчої наснаги та нових звершень!