Дистанційне навчання: здобутки та уроки

педагогічне партнерство 1

Дистанційне навчання не перешкода для тих, хто прагне нових знань та умінь. Зі студентами другого курсу спеціальності "Початкова освіта" семінарські і практичні заняття з навчальної дисципліни "Педагогіка: Педагогічне партнерство" (викладач - Куземко Л.В., к.п.н., доцент кафедри педагогіки та психології) проводяться творчо.

В онлайн-форматі студенти долучаються до пошуку продуктивних форм налагодження педагогічної взаємодії між початковою школою (НУШ) та родинами учнів. Застосування сервісів – Google Meet, Google Drive, Moodle дає змогу створювати презентації в групах та вибудовувати схематичні моделі. Так у процесі навчання студенти розвивають свої професійні та цифрові навички, а найголовніше – готовність до партнерської взаємодії.

Бажаємо успіхів!!!

Педагогічне партнерство 2