Міжнародний науково-методологічний семінар

18 березня 2015 року у Педагогічному інституті відбувся Міжнародний науково-методологічний семінар "Малокомплектна школа: сучасні проблеми і шляхи модернізації".

У роботі науково-методологічного семінару взяли участь Іванюк Г.І., доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки і психології, Юрченко В.І., канд. психологічних наук, доцент, директор Педагогічного інституту, професор кафедри.

У ході обговорення науковцями піднімалися актуальні проблеми функціонування малокомплектних шкіл, зокрема: розвиток варіативних моделей малокомплектних шкіл в Україні, розробка змістово-методичного забезпечення, готовність педагогів до роботи у такому типі шкіл. Пропонувалися шляхи та напрями вирішення окреслених проблем.