Круглий стіл «Роль наукової молоді в розвитку вітчизняної науки»

17 05 16 117 травня 2016 року

17 травня 2016 року професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки та психології (Гріньова О.М., кандидат психологічних наук, доцент кафедри, Антипін Є.Б., ст. викладач кафедри, Теплюк А.А., кандидат психологічних наук, викладач кафедри) разом зі студентами спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» взяли участь у роботі круглого столу «Роль наукової молоді в розвитку вітчизняної науки», який проходив у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О.Сухомлинського.

Учасники круглого столу поділилися своїми науковими здобутками щодо ролі молодих учених у просуванні історико-педагогічної науки (Антипін Є.Б.); проектування життєвого шляху особистості юнацького віку (Гріньова О.М.); особливостей емоційних та поведінкових проявів дошкільників в умовах сім’ї (Теплюк А.А.) та психологічних особливостей оцінювання навчальних досягнень першокласників на уроках англійської мови (здобувач вищої освіти Педагогічного інституту Топольницька О.О.).

Широкий спектр зазначених проблем сприяв цікавій та продуктивній  дискусії.