Бінарне практичне заняття на тему «Technology in Foreign Language Education – Primary Education»

Рисунок3 14  16 листопада 2020 року

English version

16 листопада 2020 року у межах вивчення дисципліни «Професійне спілкування іноземною мовою» відбулося відкрите бінарне практичне заняття професора, доктора наук Ісаака Пападополуса (Кіпрський університет) та Наталії Кошарної, завідувачки кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту, на тему «Technology in Foreign Language Education – Primary Education»  для студентів другого (магістерського) освітнього рівня спеціальності 013 «Початкова освіта» .

Упродовж практичного заняття студенти ознайомились із зарубіжним досвідом використання сучасних технологій навчання учнів ПШ, вправлялись у спілкуванні англійською мовою щодо використання технологій у Новій українській школі. Під час дискусії студенти мали можливість поставити запитання професору  Ісааку Пападополусу щодо особливостей роботи вчителя початкової школи в умовах пандемії.

Модератор заходу: Кошарна Наталія Володимирівна, завідувачка кафедри іноземних мов і методик навчання Педагогічного інституту.

Рисунок1 14

Рисунок4 14