Міжнародна скайп-лекція «CLIL in Education»

Коллаж 2.1    17 березня 2020 року

17 березня 2020 рокувідбулася скайп-лекція професора Європейського університету Кіпру Ісаака Пападопулоса на тему: «CLIL in Education».

Участь в лекції взяли понад 60 студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітнього рівнів спеціальностей 013«Початкова освіта» та 012 «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Упродовж лекції було з’ясовано особливості технології предметно-мовної інтеграції, представлено вектор європейської політики впровадження CLIL, уточнено специфіку підготовки педагогів до застосування технології CLIL в освітньому процесі. Окрім цього, професор Ісаак Пападопулос презентував досвід впровадження проєкту «Learning in the Traces of Greek Culture: a CLIL Project for EFL Learners» у Греції та власну книгу «Sophronius and Helen in theTraces of Greek Culture. Thematics Units for Foreign Language Learners», побудовану за технологією CLIL.

Модератор заходу: Головатенко Тетяна Юріївна, викладач кафедри іноземних мовіметодик навчанняПедагогічного інституту.

Коллаж 2.1