Методична зустріч “Turn your teaching into FUN”

IMG 20190920 162319  20 вересня 2019 року

20 вересня 2019 р . у Педагогічному інституті відбулась методична зустріч “TurnyourteachingintoFUN” у межах вивчення дисципліни «Методика навчання англійської мови».

Учасники зустрічі –студенти ІV курсу, спеціальності 012 «Дошкільна освіта» (спеціалізація «Початкова освіта»),  з’ясували особливості формування фонетичних навичок на уроках англійської мови в НУШ; взяли участь у live-stream вебінарі методиста MMPublicationsUkraine в Україні Анни Гезь на тему:«Songschantsandrhymeswillmakeyourlessonsthebest!»;отримали он-лайн консультацію методиста та обговорили дієві практики використання пісень, чантів та римівок на уроках англійської мови у початковій школі.

Модератор заходу:  Головатенко Тетяна Юріївна, викладач кафедри іноземних мов та методик навчання Педагогічного інституту.