Відкрите бінарне практичне заняття з дисципліни «Іноземна мова з методикою навчання»

IMG-a8af27c9fd6aa3b7238588da1c216aa1-V 01 березня 2019 року

English version

1 березня 2019 р.  у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Петрик Л.В. і викладач циклової комісії іноземних мов Університетського коледжу Томіліна Ю.М. провели відкрите бінарне практичне заняття з дисципліни «Іноземна мова з методикою навчання» на тему: «Вe yourself, other roles are occupied (O. Wilde)» / («Будь собою, інші ролі зайняті (Оскар Уайльд)») для студентів спеціальності 013 «Початкова освіта».

Студенти Педагогічного інституту та Університетського коледжу були залучені до інтерактивних форм роботи, спілкувалися між собою англійською мовою, висловлювали альтернативні думки з означеної теми. Висновок, який зробили студенти, що іноземна мова – це не скеля, яку важко зрушити, а вершина, яку можна досягнути, за умови плідної праці та дружньої підтримки викладачів і одногрупників.