Навчально-методичний семінар з німецької мови «GOETHE-ZERTIFIKAT von A1 bis C2 – стратегія успішної підготовки»

4  22 листопада 2018 року

22 листопада 2018 р. у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся навчально-методичний семінар з німецької мови «GOETHE-ZERTIFIKAT von Abis C2 – стратегія успішної підготовки»

Мета заходу - ознайомлення студентів Педагогічного інституту зі специфікою складання міжнародних іспитів з німецької мови.

У ході навчально-методичного семінару студенти дізналися про види іспитів з німецької мови, специфіку підготовки до них.  Cтуденти отримали інформацію про електронні ресурси, що допоможуть розвинути комунікативніуміння і навички та успішно скласти зазначені іспити; поглибили знання про можливості складання міжнародних іспитів з німецької мови в Україні та Німеччині.