Виїзне практичне заняття з дисципліни «Іноземна мова (англійська) з методикою навчання» для студентів І курсу

05 25 2018 125 травня 2018 року

English version

25 травня 2018 року відбулось виїзне практичне заняття з дисципліни «Іноземна мова (англійська) з методикою навчання» для студентів І курсу спеціальності «Початкова освіта» у Національному ботанічному саду ім. М.Гришка НАН України.

З метою актуалізації тем «Сучасний світ», «Країни та національності», «Подорож розширює світогляд», а також формування всебічно розвиненої, естетично вихованої та духовно багатої особистості майбутнім вчителям початкової школи було запропоновано екскурсію. Під час заняття студенти ознайомились з ботаніко-географічними ділянками різних куточків земної кулі, зокрема Китаю, Японії, Тибету, Кореї, Франції, Швейцарії тощо.

Модератори: ПетрикЛ.В., старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту та ГоловатенкоТ.Ю., викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту.

05 25 2018 2