Дводенний англомовний семінар з академічного письма «Academic Writing»

11 14 12 17 title  11, 14 грудня 2017 року

English version

11 та 14 грудня 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка викладачі кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту Петрик Л.В., Руднік Ю.В. стали учасниками дводенного англомовного семінару з академічного письма «Academic Writing», який відбувся у рамках реалізації програми Еразмус+ з Університетом Тампере (Фінляндська Республіка).

Захід проводили: Кейт Мур – викладач курсів вивчення англійської мови і перекладу Факультету комунікаційних наук Університету Тампере; автор статей про мовленнєву комунікацію та усну історію; співавтор мовних підручників, англійсько-фінського словника; стипендіатка Програми Фулбрайт у галузі телевізійних досліджень та Ганна Парвіанен – докторант; викладач граматики, лінгвістики та варіації в англійській мові Школи мов Університету Тампере.

Метою семінару було ознайомлення зі специфікою написання академічних робіт, формування навичок саморедагування та редагування наукових та навчальних текстів.