Установча конференція з виробничої практики

15 04 2022 1   15 квітня 2022 року.

15 квітня 2022 р. проведено установчу конференцію з виробничої практики для студентів ІІ курсу (скорочена програма підготовки) спеціальності 012 «Дошкільна освіта» денної форми навчання.

Робочою групою викладачів кафедри дошкільної освіти оптимізовано завдання виробничої практики згідно з вимогами до освітнього процесу в сучасних умовах. Результати проходження практики студенти мають представити у форматі виступу на каналі TED. Упродовж виробничої практики зі студентами заплановано проведення ряду індивідуальних консультацій з метою уточнення сервісів для спілкування, способів оформлення та модифікації завдання. Студентів ознайомили з навчально-методичним забезпеченням проходження практики, акцентовано увагу на додаткових покликаннях та інформаційних ресурсах розміщених в електронному навчальному курсі.