Гостьова лекція

Знімок екрана 2021 11 11 о 17.45.0311 листопада 2021 року

11 листопада 2021 року відбулася гостьова лекція для студентів першого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта другого (магістерського) рівня вищої освіти. Тема лекції «Моніторинг програмових результатів навчання за інтегрованими курсами» корелювалася зі змістом навчальної дисципліни «Методика викладання фахових дисциплін» (викладач – доктор педагогічних наук, професор Пономаренко Тетяна Олександрівна). Лектор – Савінова Наталія Володимирівна – шеф-редактор методичних видань напряму «MCFR Освіта» Цифрового напряму MCFR. Зі вступним вітальним словом до колег і студентів звернулася кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри дошкільної освіти Половіна Олена Анатоліївна, яка наголосила на важливості координації зусиль науковців, викладачів, практиків, студентів, та значимості діяльності представників ЗМІ, видавців для забезпечення якості дошкільної освіти. Лекцію з використанням змістовної презентації було виголошено на високому теоретико-методологічному, науково-методичному рівнях. Викладачі й студенти отримали новий професійний досвід, інтелектуальне задоволення, приємні, яскраві враження. Завершилася гостьова лекція обговоренням перспектив подальшої конструктивної співпраці.

Знімок екрана 2021 11 11 о 18.13.50

Знімок екрана 2021 11 11 о 17.42.48