ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА – 2021

4 04 21

Багаторічна співпраця єднає професорсько-викладацькі та студентські колективи Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка та Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького Київської області. Традиційними стали презентації посібників та підручників, взаємовідвідування, обмін досвідом, майстер-класи, круглі столи, концерти колективів художньої самодіяльності тощо.

За традицією, на виконання Угоди про співпрацю та річного плану кафедри 13 квітня 2021 р. відбулась онлайн-зустріч профорієнтаційного характеру представників Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка зі студентами спеціальності «Дошкільна освіта» та викладачами  Богуславського  гуманітарного коледжу імені  І.С. Нечуя-Левицького.

Перед студентами та викладачами коледжу виступили та відповідали на їх питання Ганна Бєлєнька, д. п. н., професор, зав. кафедри дошкільної освіти, Юрій Савченко, к. психол. н., доцент, заст. директора ПІ, Олена Коваленко, к. п. н., доцент кафедри дошкільної освіти, Марина Науменко, викладач кафедри дошкільної освіти, а також магістранти – випускниці Університетського коледжу Катерина Сєкач та Єлизавета Корнієнко.

Модератор зустрічі – Олена Коваленко, к. п. н., доцент кафедри дошкільної освіти.