ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ КАФЕДРИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ -2021

фото 2 1

«Оберіть собі роботу до душі і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті». Це висловлювання китайського філософа Конфуція стало лейтмотивом проведення впродовж лютого – березня 2021 року профорієнтаційних онлайн-зустрічей представників Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка зі студентами та викладачами педагогічних коледжей України: Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені І.Я.Франка Чернігівської обл. (16.02.2021 р.), Бердичівського педагогічного  коледжу Житомирської обл. (12.03.2021 р.), Путивльського педагогічного фахового коледжу  імені С. В. Руднєва Сумської обл. (16.03. 2021 р.), Фахового коледжу «Універсум» (23.03.2021 р.).

Перед студентами та викладачами коледжів виступили завідувач кафедри дошкільної освіти Ганна Бєлєнька; заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Юрій Савченко; доцент кафедри дошкільної освіти Олена Коваленко; голова наукового товариства студентів, аспірантів докторантів і молодих вчених Педагогічного інституту Марина Науменко.

На зустрічах обговорювались питання організації освітнього процесу в Інституті, змістового наповнення дисциплін, матеріально-технічного забезпечення, соціально-гуманітарної підтримки студентської молоді, насиченого життя студентів у позаначальний час тощо.

Модератор зустрічей – Олена Коваленко, к. п. н., доцент кафедри дошкільної освіти

фото 1 1

фото 3 1