АТЕСТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ_ЛЮТИЙ 2021

15-16 лютого 2021 року в Педагогічному інституті кафедрою дошкільної освіти спільно з кафедрою педагогіки та психології успішно проведено атестаційний екзамен (комплексний кваліфікаційний іспит): перевірка рівня готовності випускника першого (бакалаврського) ОР спеціальності «Дошкільна освіта» до організації та здійснення педагогічної діяльності в закладах дошкільної освіти.

Голова комісії Панасенко Наталія Миколаївна, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології Г.С. Костюка НАПН України та члени комісії: Половіна Олена Анатоліївна, доцент, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка; Гаращенко Лариса Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка; Літіченко Олена Дмитрівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка; Вертугіна Валентина Миколаївна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка; Січкар Алла Дмитрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка; Мірошніченко Тетяна Володимирівна, директор закладу дошкільної освіти № 669 м. Київ відмітили, що виявлені студентами знання та вміння свідчать про їх готовність до самостійної професійної діяльності. Студенти продемонстрували достатній рівень сформованості загальних і фахових компетентностей.

Хочемо побажати нашим випускним успіхів у подальшій професійній діяльності і не зупинятися на досягнутому!