ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ІЗ СТУДЕНТАМИ ПРИЛУЦЬКОГО ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ІМЕНІ І. Я. ФРАНКА._

image 16 лютого 2021 року

16 лютого 2021 року відбулася зустріч викладачів Педагогічного інституту з випускниками спеціальності «Дошкільна освіта» Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені І. Я. Франка. Метою зустрічі було ознайомлення студентів коледжу з умовами вступу на спеціальність «Дошкільна освіта».

Студенти дізналися про особливості освітньої програми підготовки, організацію вступної кампанії, умови вступу. Запитання студентів-випускників коледжу засвідчили їхню зацікавленість отриманою інформацією. Завершилась зустріч домовленістю щодо подальшої співпраці професорсько-викладацьких колективів кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту та Прилуцького коледжу.

Координатор: Коваленко О.В., к. пед. н., доцент кафедри дошкільної

освіти.

Модератор: Бєлєнька Г.В, доктор пед. н., професор, завідувач кафедри дошкільної освіти.