ОНЛАЙН-ФОРУМ «НОВІ ВЕКТОРИ ПРОГРАМИ «ДИТИНА»»_

ФОРУМ 5 копія   15 вересня 2020 року

15 вересня 2020, за ініціативою кафедри дошкільної освіти, відбувся  Всеукраїнський педагогічний онлайн-форум «Нові вектори програми "Дитина». Інтерес до нього проявили більш ніж 330 учасників із 15 областей та 32 міст і сіл України.  Озвучено концептуальні положення, погляди, інноваційні підходи, зміни, трансформації, програми "Дитина-2020" у презентаційних виступах і стендових доповідях. Дано відповіді на запитання. Запропоновано подальше спіробітництво з практиками засобом консультацій, майстер-класів чи вебінарів. Запрошено до участі у масштабному проєкті "Університет батьківства".

Кафедра дошкільної освіти висловлює щиру подяку: колегам і керівництву інституту – за розуміння й підтримку; учасникам – за активну участь і доброзичливість.