РОДЗИНКИ НАВЧАННЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ

10 березня 2020

Викладач кафедри Світлана Кондратюк разом зі студентами Педагогічного спробували згадати творчість геніального українського поета, великого Кобзаря. Педагогіня поділилася враженнями: «Це зовсім непросто сказати хоча б кілька слів про таку непересічну особистість, бунтарську натуру, сказати незаіжджено, по-новому, віднайти хоча б якусь невідому шпаринку в біографііі. Добре, коли молодь осучаснює творчість митця, так і відбувається осмислення свого місця і ролі в суспільстві, а також відповідальності за власні вчинки, за правильний вибір форм та напрямів власної діяльності...»

Було використано прийом «Оживлення картин» (уперше апробований з майбутніми вихователями і популяризований викладачами Оленою Половіною та Інною Кондратець).