ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ ВОЛИНЕЦЬ Ю.О. НА БАЗІ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ МИСТЕЦТВ ІМЕНІ БОГДАНА ТА ВАРВАРИ ХАНЕНКІВ У КИЄВІ

головна  19 жовтня 2019 року

19 жовтня 2019 року студенти 4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» у рамках вивчення дисципліни «Методика ознайомлення дітей з мистецтвом» відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків у Києві, де мали можливість переглянути надзвичайно вартісні та унікальні пам’ятки мистецтва.

Практичне заняття мало на меті підготовку до виконання самостійної роботи у вигляді педагогічного есе з теми «Мистецький потенціал Києва – дошкільнятам», а також розробку мистецького міні-проекту для дітей дошкільного віку.

Надзвичайна атмосфера, вишуканість та старовинність, унікальність, споглядання та розглядання душею та очима залишили у студентів позитивні емоції, ставлення до музею як культурно-освітнього й естетичного закладу та сприяло формуванню фахових компетентностей.

Модератор: Волинець Юлія Олександрівна, к. пед. н., старший викладач кафедри дошкільної освіти