ВИЇЗНІ ПАРИ В ТЕАТРІ ЮНОГО ГЛЯДАЧА НА ЛИПКАХ «МЕТОДИКА ОЗНАЙОМЛЕННЯ ДІТЕЙ З МИСТЕЦТВОМ» (ПОЛОВІНА О.А., КОНДРАТЕЦЬ І.В.)

IMG-cda6605475e2dfb464439a53af55b511-V

27 вересня 2019 року

27 вересня 2019 року студенти 3 та 4 курсів спеціальності «Початкова освіта» у рамках дисципліни «Методика ознайомлення дітей з мистецтвом» відвідали Театр юного глядача. Перегляд вистави «Не хочу бути собакою» відбувся з метою аналітичного дискурсу стосовно потенціалу мистецтва театру як засобу формування базових якостей дошкільника. Тема заняття «Мистецтво театру як засіб розвитку дитячої особистості» передбачала опанування студентами методичним інструментом порозуміння у соціумі за допомогою театральної педагогіки. Потенціал дитячої вистави дуже потужний: простий на перший погляд сюжет спонукає глядачів замислитися над такими питаннями «Для чого я живу? Яку роль виконую?». Заняття не залишило байдужими студентів, дало можливість потрапити у світ дитинства, отримати позитивні емоції та сприяло формуванню фахових компетентностей.

Модератори: Половіна Олена Анатоліївна, Кондратець Інна Вікторівна