ЛЕПБУК ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ

IMG 3398  06 квітня 2019 року

06 квітня 2019 року співробітниками кафедри дошкільної освіти був проведений черговий психолого-педагогічний тренінг для працівників закладів дошкільної освіти «Лепбук професійного успіху-3». Учасники обговорили питання: формування емоційного інтелекту у дітей; організація дослідно-експериментальної діяльності в закладі дошкільної освіти; сучасні технології інтелектуального, фізичного й морального розвитку дітей. У ході тренінгу учасники віднаходили нестандартні способи та розробляли правила ефективної комунікації з дітьми; ознайомилися з найсучаснішими технологіями менеджменту в галузі дошкільної освіти України та досвідом європейських колег.

Всі учасники отримали електронний методичний кейс з матеріалами тренінгу.

Координатор заходу: Бєлєнька Г.В., завідувач кафедри дошкільної освіти, доктор педагогічних наук, професор.