ВИЇЗНІ ПАРИ У КИЇВСЬКОМУ АКАДЕМІЧНОМУ ТЕАТРІ ЛЯЛЬОК (КОНДРАТЮК С.Г.)

IMG 2848 01 березня 2019 року

01.03.2019 студенти (ДОм-1-18-1.4д, ДОб-1-18-4.0д) Педагогічного інституту спеціальності Дошкільна освіта та викладачі кафедри дошкільної освіти в рамках багаторічної співпраці відвідали Київський академічний театр ляльок. Працівники мельпомени провели цікаву, змістовну екскурсію «Історія створення та використання театральної ляльки», продемонструвавши чим живе театр за лаштунками та як видозмінюється його діяльність, враховуючи потреби малюків та батьків ХХІ століття. Перегляд вистави «Кохання дона Перлімпріно» за мотивами творів Г.Лорки не залишив байдужим жодного глядача. Неймовірна гра акторів, нове прочитання класичного твору, інноваційний підхід до театралізованих постановок з використанням маріонеток і тростинових ляльок, чудове музичне оформлення надихають пізнавати нові мистецькі обрії.