imgCR7A6875

Кандидат психологічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

У 1996 р. закінчив Глухівський державний педагогічний інститут імені С.М. Сергєєва-Ценського за спеціальністю «Дошкільне виховання». Закінчив навчання в аспірантурі Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України. У 2010 році захистив кандидатську дисертацію «Становлення психологічної статі дитини дошкільного віку в умовах сім’ї» зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія. Вчене звання доцента кафедри психології присвоєно у 2012 році.

Працює в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка з 2007 року:

2007-2010 рр. – старший викладач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та родинного виховання Інституту дошкільної, початкової і мистецької освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

вересень 2010- серпень 2022 – заступник директора Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи; доцент кафедри педагогіки та психології (за сумісництвом);

вересень 2022 серпень 2023 року заступник декана Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи (за сумісництвом); доцент кафедри освітології та психолого-педагогічних наук.

З вересня 2023 року-25 грудня 2023 року- доцент кафедри освітології та психолого-педагогічних наук.

З 26 грудня 2023 року-донині- доцент кафедри освітології та психолого-педагогічних наук Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Стаж педагогічної роботи у ЗВО ІІІ – ІV рівнів акредитації – 25 років.

Професійний і науковий інтерес

• Психолого-педагогічний супровід дітей дошкільного віку;
  • Гендерне виховання дошкільників;

Автор понад 50 наукових та методичних праць; статті у наукових фахових виданнях та міжнародних наукометричних базах даних з проблем психології дошкільника. Співавтор 6 навчально-методичних посібників з грифом МОН України.